53, PORTIA AVENUE, SOLIHULL, SOLIHULL, WEST MIDLANDS

B90 2NW

2 sales recorded

Property Overview

£89,000
Last Sold Price
22 May 1998
2
Total Sales
Since records began
+19.5%
Price Change
+£14,500 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedFreehold
£89,000+19.5%
Sold on 22 May 1998
Semi-Detached
+£14,500 from previous sale
Sale #2
£74,500
Sold on 13 May 1996
Semi-Detached
Sale #1