9, VAUGHAN AVENUE, NOTTINGHAM, MELTON, LEICESTERSHIRE

NG13 0EF

2 sales recorded

Property Overview

£365,000
Last Sold Price
30 May 2025
2
Total Sales
Since records began
+812.5%
Price Change
+£325,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

DetachedFreehold
£365,000+812.5%
Sold on 30 May 2025
Detached
+£325,000 from previous sale
Sale #2
£40,000
Sold on 11 June 1996
Detached
Sale #1