2, NORTHCOTE ROAD, FARNBOROUGH, RUSHMOOR, HAMPSHIRE

GU14 9EA

2 sales recorded

Property Overview

£323,000
Last Sold Price
26 March 2012
2
Total Sales
Since records began
+17.9%
Price Change
+£49,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedFreehold
£323,000+17.9%
Sold on 26 March 2012
Semi-Detached
+£49,000 from previous sale
Sale #2
£274,000
Sold on 8 May 2006
Semi-Detached
Sale #1