FLAT 9, ELIZABETH HOUSE, GODSTONE ROAD, CATERHAM, TANDRIDGE, SURREY

CR3 6RF

2 sales recorded

Property Overview

£258,000
Last Sold Price
19 June 2023
2
Total Sales
Since records began
+45.8%
Price Change
+£81,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Flat/MaisonetteLeasehold
£258,000+45.8%
Sold on 19 June 2023
Flat/Maisonette
+£81,000 from previous sale
Sale #2
£177,000
Sold on 19 May 2014
Flat/Maisonette
Sale #1