123A, STATION ROAD, DONCASTER, BASSETLAW, NOTTINGHAMSHIRE

DN10 4DH

2 sales recorded

Property Overview

£10,000
Last Sold Price
7 March 2025
2
Total Sales
Since records began
-97.6%
Price Change
-£405,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

DetachedFreehold
£10,000-97.6%
Sold on 7 March 2025
Detached
-£405,000 from previous sale
Sale #2
£415,000
Sold on 7 March 2025
Detached
Sale #1