5, RODNEY ROAD, ONGAR, EPPING FOREST, ESSEX

CM5 9HN

2 sales recorded

Property Overview

£242,500
Last Sold Price
17 August 2023
2
Total Sales
Since records began
-7.4%
Price Change
-£19,500 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedFreehold
£242,500-7.4%
Sold on 17 August 2023
Semi-Detached
-£19,500 from previous sale
Sale #2
£262,000
Sold on 17 August 2023
Semi-Detached
Sale #1