1298, WARWICK ROAD, BIRMINGHAM, BIRMINGHAM, WEST MIDLANDS

B27 6PL

2 sales recorded

Property Overview

£3,120,000
Last Sold Price
16 May 2025
2
Total Sales
Since records began
-13.3%
Price Change
-£480,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

OtherFreehold
£3,120,000-13.3%
Sold on 16 May 2025
Other
-£480,000 from previous sale
Sale #2
£3,600,000
Sold on 16 May 2025
Other
Sale #1