47, WINTERSDALE ROAD, LEICESTER, LEICESTER, LEICESTER

LE5 2GR

2 sales recorded

Property Overview

£305,000
Last Sold Price
18 June 2018
2
Total Sales
Since records began
+259.0%
Price Change
+£220,050 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedFreehold
£305,000+259.0%
Sold on 18 June 2018
Semi-Detached
+£220,050 from previous sale
Sale #2
£84,950
Sold on 18 May 2001
Semi-Detached
Sale #1