12, ELIZABETH CLOSE, HOCKLEY, ROCHFORD, ESSEX

SS5 4NQ

2 sales recorded

Property Overview

£200,000
Last Sold Price
30 August 2006
2
Total Sales
Since records began
+71.7%
Price Change
+£83,550 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedFreehold
£200,000+71.7%
Sold on 30 August 2006
Semi-Detached
+£83,550 from previous sale
Sale #2
£116,450
Sold on 30 August 2001
Semi-Detached
Sale #1