169, MOORLAND AVENUE, LINCOLN, LINCOLN, LINCOLNSHIRE

LN6 7HR

2 sales recorded

Property Overview

£110,000
Last Sold Price
28 May 2012
2
Total Sales
Since records began
+133.8%
Price Change
+£62,950 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

TerracedFreehold
£110,000+133.8%
Sold on 28 May 2012
Terraced
+£62,950 from previous sale
Sale #2
£47,050
Sold on 11 May 2001
Terraced
Sale #1