FLAT 601, COLONNADE HOUSE, 201, SUNBRIDGE ROAD, BRADFORD, BRADFORD, WEST YORKSHIRE

BD1 2BD

2 sales recorded

Property Overview

£40,000
Last Sold Price
12 July 2024
2
Total Sales
Since records began
-68.6%
Price Change
-£87,500 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Flat/MaisonetteLeasehold
£40,000-68.6%
Sold on 12 July 2024
Flat/Maisonette
-£87,500 from previous sale
Sale #2
£127,500
Sold on 12 July 2024
Flat/Maisonette
Sale #1