110, AINSWORTH ROAD, BURY, BURY, GREATER MANCHESTER

BL8 2RS

2 sales recorded

Property Overview

£10,600
Last Sold Price
5 September 2005
2
Total Sales
Since records began
-92.9%
Price Change
-£139,400 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedLeasehold
£10,600-92.9%
Sold on 5 September 2005
Semi-Detached
-£139,400 from previous sale
Sale #2
£150,000
Sold on 5 September 2005
Semi-Detached
Sale #1