41, CAMPBELL ROAD, OXFORD, OXFORD, OXFORDSHIRE

OX4 3PF

2 sales recorded

Property Overview

£695,000
Last Sold Price
4 March 2024
2
Total Sales
Since records began
+186.0%
Price Change
+£452,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

TerracedFreehold
£695,000+186.0%
Sold on 4 March 2024
Terraced
+£452,000 from previous sale
Sale #2
£243,000
Sold on 4 May 2007
Terraced
Sale #1