24, LEIGHTON AVENUE, WIRRAL, WIRRAL, MERSEYSIDE

CH47 0LZ

2 sales recorded

Property Overview

£222,000
Last Sold Price
27 April 2012
2
Total Sales
Since records began
+82.5%
Price Change
+£100,334 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Semi-DetachedFreehold
£222,000+82.5%
Sold on 27 April 2012
Semi-Detached
+£100,334 from previous sale
Sale #2
£121,666
Sold on 27 June 2007
Semi-Detached
Sale #1