26, TANFIELD COURT, GUILDFORD ROAD, HORSHAM, HORSHAM, WEST SUSSEX

RH12 1TR

2 sales recorded

Property Overview

£195,000
Last Sold Price
7 February 2024
2
Total Sales
Since records began
+27.6%
Price Change
+£42,120 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Flat/MaisonetteLeasehold
£195,000+27.6%
Sold on 7 February 2024
Flat/Maisonette
+£42,120 from previous sale
Sale #2
£152,880
Sold on 7 February 2024
Flat/Maisonette
Sale #1