176, CASTLEVIEW HOUSE, EAST LANE, RUNCORN, HALTON, HALTON

WA7 2DW

2 sales recorded

Property Overview

£90,312
Last Sold Price
23 July 2024
2
Total Sales
Since records began
-44.6%
Price Change
-£72,838 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Flat/MaisonetteLeasehold
£90,312-44.6%
Sold on 23 July 2024
Flat/Maisonette
-£72,838 from previous sale
Sale #2
£163,150
Sold on 23 July 2024
Flat/Maisonette
Sale #1