27, HODGSONS COURT, CARLISLE, CARLISLE, CUMBRIA

CA3 8PL

2 sales recorded

Property Overview

£116,500
Last Sold Price
10 July 2019
2
Total Sales
Since records began
+71.3%
Price Change
+£48,500 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

Flat/MaisonetteLeasehold
£116,500+71.3%
Sold on 10 July 2019
Flat/Maisonette
+£48,500 from previous sale
Sale #2
£68,000
Sold on 24 May 2002
Flat/Maisonette
Sale #1