MILNSHAW HOUSE, 161, WHALLEY ROAD, ACCRINGTON, HYNDBURN, LANCASHIRE

BB5 1BX

3 sales recorded

Property Overview

£350,000
Last Sold Price
26 February 2019
3
Total Sales
Since records began
-75.0%
Price Change
-£1,050,000 since previous sale

Location

Property location on map

Loading map...

Sales History

OtherFreehold
£350,000-75.0%
Sold on 26 February 2019
Other
-£1,050,000 from previous sale
Sale #3
£1,400,000-30.0%
Sold on 26 February 2019
Other
-£599,565 from previous sale
Sale #2
£1,999,565
Sold on 26 February 2019
Other
Sale #1